Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Nowy Rok 2018

Życzę, by był to rok spełnionych marzeń i zrealizowanych planów. Niech wszystko układa się po Waszej myśli, a wszelkie problemy, zmartwienia i trudności zostaną w starym roku i nie wracają. Każdy z nas wiąże z Nowym Rokiem nadzieje; mamy plany, marzenia, cele. Dlatego też życzę zrealizowania wszystkich marzeń, planów i celów, nawet tych najskrytszych i nieprawdopodobnych.

 

Niech Nowy Rok będzie czasem zmiany i to zmiany na lepsze. Życzę, by nie opuszczała Was radość i nadzieja i żeby zawsze w najbliższym otoczeniu byli ludzie pozytywni i bliscy sercu.

Przewodniczący Rady Wojewódzkiej w Rzeszowie

 

Wiesław Buż

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem